09.02.20
asxasxa

KONTAKT


AZBEST i RAK PŁUC

Obecnie już powszechnie wiadomo, że narażenie na działanie azbestu może powodować śmiertelne choroby, takie jak międzybłoniak, wielu pracowników i weteranów wojennych ryzykowało życie przez lata, nie będąc ostrzeżonym przed zagrożeniami stwarzanymi przez te mikroskopijne włókna. Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska ostrzegła, że żadna ekspozycja na azbest nie jest bezpieczna. Po narażeniu na działanie azbestu istnieje ryzyko dożywotniego rozwoju choroby związanej z azbestem. Jeżeli podejrzewasz, że jesteś chory, gdy wystąpią objawy związane z międzybłoniakiem, idź do lekarza tak szybko, jak to możliwe. Można wykonać kilka testów i procedur w celu ustalenia przyczyny twoich objawów. Lekarz zadaje również pytania, kiedy zacząłeś się źle czuć i kiedy zaczęły się objawy.

Jeśli uważasz, że jesteś jedną z ofiar, zwróć się też o pomoc do naszych prawników zajmujących się międzybłoniakiem (rakiem płuc) w Belluck & Fox, LLP. Odwiedź naszą kancelarię w Nowym Jorku już dziś. Belluck & Fox jest wysoce uznaną w całym kraju firmą walczącą ponad 20 lat o sprawiedliwość dla tych, którzy ponieśli konsekwencje narażenia na działanie azbestu. Zadzwoń teraz po więcej informacji po polsku: 212-681-1575 wew. 7687 - proś Justynę.

ZADZWOŃ DO NAJLEPSZYCH ADWOKATÓW OD CHORÓB SPOWODOWANYCH AZBESTEM PO POMOC W SWOJEJ SPRAWIE

Potrzebujesz pomocy teraz?
Zadzwoń: 917-484-7687
Proś Justynę - Mówimy po polsku

  • Wysokiej jakości reprezentacja i współczująca obsługa od doświadczonych prawników dla osób  z chorobą międzybłoniaka
  • Ponad 1 miliard dolarów w wyrokach i ugodach
  • Adwokaci polecani przez pacjentów z międzybłoniakiem i ich rodziny
  • Koncentrujemy się na zapewnieniu jak najlepszej opieki i wyników naszym klientom

Nasi prawnicy odzyskali już ponad 1 miliard dolarów dla ofiar azbestu i ich rodzin, a nasza praca niejednokrotnie była opisywana jako największe werdykt roku The National Law Journal. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na bezpłatną konsultację. Nie musisz się martwić podróżowaniem do naszych prawników zajmujących się międzybłoniakiem w Nowym Jorku, ponieważ nasi prawnicy przybędą do Ciebie - bez względu na to, gdzie jesteś w Stanach Zjednoczonych - aby przejrzeć twoją sprawę i porozmawiać o tym, jak możemy Ci pomóc w otrzymaniu odszkodowania na jakie zasługujesz.

Dowiedz się więcej nt. azbestu i związanych z nim chorobami oraz jak możemy Ci pomóc, gdy zostałeś poszkodowany: