09.02.20
asxasxa

KONTAKT


O NAS

JOSEPH W. BELLUCK, Esq.

Współczujący adwokat i ceniony prawnik, Joe spędził karierę walcząc o ludzi, którzy zostali poszkodowani z powodu zaniedbań ze strony dużych firm i nieostrożnych osób. Znany w całym kraju ze swojego sukcesu w dziedzinie postępowania sądowego dotyczącego azbestu, Joe odzyskał dziesiątki milionów dolarów dla pacjentów z międzybłoniakiem i ich rodzin. Oprócz wyjątkowej reputacji Joe został doceniony za wysokie standardy etyczne. W 2016 r. został wybrany na przewodniczącego nowojorskiej komisji ds. Postępowania Sądowego.


JORDAN FOX, Esq.

Jordan wyrobił sobie markę, wygrywając przełomowe sprawy z azbestu, takie jak masowa sprawa przeciwko Sears Roebuck, która była pierwszą tego rodzaju przeciwko dużej sieci detalicznej. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w osiąganiu werdyktu za milion dolarów na zasłużonych klientów. Przez lata Jordan zyskał krajową reputację jako wyjątkowy prawnik w zakresie odpowiedzialności za produkt, odpowiedzialności za lokal i obrażeń ciała. Jako były prokurator, Jordan poświęca szczególną uwagę pomocy ofiarom przestępstw.

 

BELLUCK & FOX zawalczą o przyszłość Twojej Rodziny

Jeśli u Ciebie lub bliskiej osoby zdiagnozowano chorobę związaną z azbestem, lub doznałeś obrażeń ciała w wyniku wypadku, nie zadowalaj się byle czym, zasługujesz na więcej. Wybierz kancelarię z dużym doświadczeniem zajmującą się chorobami związanymi z azbestem i wypadkami, ogromnymi zasobami i z sukcesem  walczącą o prawa swoich klientów.

Potrzebujesz pomocy teraz?
Zadzwoń: 917-484-7687
Proś Justynę - Mówimy po polsku

Wybierz BELLUCK & FOX

Adwokaci z Belluck & Fox pójdą dla ciebie o krok dalej niż inni. Przyjdziemy do twojego domu i będziemy walczyć o ciebie i o twoją rodzinę. Nie jesteśmy jedyną kancelarią prawną w Nowym Jorku, zajmującą się nowotworami płuc spowodowanymi azbestem oraz obrażeniami ciała po wypadkach, ale jesteśmy najlepsi. Zadzwoń teraz: 212-681-1575 wew. 7687 - proś Justynę.

Jeśli u Ciebie lub bliskiej Tobie osoby zdiagnozowano międzybłoniaka lub raka płuc, zasługujesz na najwyżej ocenianą firmę prawniczą. Prawnicy firmy Belluck & Fox zdobyli reputację w kraju jako prawnicy od chorób spowodowanych azbestem. Od ponad 20 lat zajmują się międzybłoniakiem (rakiem płuc), zatrudniają duże firmy azbestowe o najwyższym poziomie umiejętności prawnych i determinacji, by wygrywać dla naszych klientów. Zadzwoń teraz: 212-681-1575 wew. 7687 - proś Justynę.

W każdym przypadku udowodniliśmy, że:

  • Nasz zespół posiada dogłębną wiedzę i doświadczenie, aby skutecznie pomagać naszym klientom w skomplikowanym procesie zgłaszania roszczeń dotyczących azbestu
  • Mamy ogromne zasoby potrzebne do zbadania twojego roszczenia i uzyskania maksymalnego odszkodowania dla ciebie i twojej rodziny
  • Nasi szanowani adwokaci posiadają wyątkowe umiejętności prawne, negocjacyjne i procesowe, aby bronić Ciebie i Twojej rodziny.